Spoty filmowe na stronę internetową Hotelu – Restauracji Jaś Wędrowniczek

Spoty filmowe na stronę internetową Hotelu – Restauracji Jaś Wędrowniczek

Dla Hotelu – Restauracji Jaś Wędrowniczek w Rymanowie zrealizowaliśmy cztery spoty filmowe stanowiące tło strony internetowej.

WYZWANIE

Naszym wyzwaniem było stworzenie na potrzeby odświeżonej strony internetowej materiałów filmowych nawiązujących do aktualnej oferty restauracji i hotelu.

lato

 

STRATEGIA

Przy projektowaniu kampanii skupiliśmy się na tym, że oferta Jasia Wędrowniczka jest sezonowa. Dotyczy to zarówno oferty restauracyjnej, hotelowej jak i organizowanych imprez i wydarzeń. Dodatkowo założyliśmy, że forma filmów musi być dostosowana do layout’u odświeżonej strony internetowej. Stworzyliśmy więc cztery 30 sekundowe spoty filmowe nawiązujące do każdej pory roku.

zima

 

REALIZACJA

Początek każdego spotu nawiązuje do konkretnej pory roku za sprawą ujęć filmowych przyrody, które zostały wykonane w okolicach Rymanowa. Następnie prezentujemy widzowi wybrane elementy z sezonowej oferty Jasia Wędrowniczka, np.: wiosna – to w ofercie restauracji wprowadzanie nowego menu oraz sezon imprez okolicznościowych. Zdjęcia filmowe zostały zrealizowane głównie przy zastosowaniu jazdy kamerowej. Uzyskane w ten sposób ujęcia przełożyły się na płynność i odpowiednie tempo spotów filmowych. Dzięki temu format i styl spotów wpasowuje się w layout strony internetowej.

 

DOTARCIE

Wszystkie filmy stanowią integralną część strony internetowej jas-wedrowniczek.pl. Odwiedzający stronę widząc zmieniające się materiały filmowe będą mogli śledzić aktualną ofertę dostosowaną do każdej pory roku.

Scenariusz, reżyseria: Jakub Kowalczyk
Zdjęcia, montaż: Piotr Trznadel
Produkcja: Trznadel Media