Animacja reklamowa dla Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle

Animacja reklamowa dla Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle

Na zlecenie Urzędu Miasta w Jaśle przygotowaliśmy spot (o długości 35 sekund) w formie animacji reklamowej dla Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle.

KLIENT

Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle

Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle to miejsce stworzone dla początkujących przedsiębiorców z branży informatycznej i telekomunikacyjnej, dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Panuje w nim korzystny mikroklimat do wzrastania i dojrzewania firm z branży ICT.

 

 

 

 

 

 

WYZWANIE

Naszym wyzwaniem było zachęcenie młodych przedsiębiorczych jaślan, którzy od niedawna prowadzą firmę w branży ICT do korzystania z oferty jasielskiego inkubatora.


STRATEGIA

Wraz z Klientem postawiliśmy na animację w stylu explainer video. Wykreowaliśmy animowaną postać młodego, ambitnego jaślanina, Alexa stawiającego pierwsze kroki w biznesie. Na podstawie informacji od Klienta o przyjętej strategii komunikacyjnej ustaliliśmy długość spotu pasującą do formatów reklamowych internetowych oraz telewizyjnych.

 

REALIZACJA

Stworzyliśmy postać Aleksa, który utożsamia cechy klienta oferty Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle: jaślanin, planujący założyć lub prowadzący działalność w branży ICT nie dłużej niż rok, pomysłowy i otwarty na korzystanie z rozwiązań ułatwiających prowadzenie działalności gospodarczej. W spocie wykorzystaliśmy animację graficzną, wspartą narracją lektorską oraz odpowiednią muzyką. W ten sposób uzyskaliśmy następujący przekaz: Młody jaślanin Alex od zawsze stawiał na siebie ale odkąd założył własną firmę, zaczął stawiać na innych, w tym na pomoc ekspertów z Inkubatora Przedsiębiorczości w Jaśle. Dzięki temu ma do dyspozycji własne biuro, salę konferencyjną, korzysta ze szkoleń i profesjonalnego doradztwa.


DOTARCIE

Spot jest częścią kampanii informacyjnej prowadzącej przez Urząd Miasta w Jaśle wśród przedsiębiorców zameldowanych w Jaśle. Spot został wyemitowany w mediach internetowych, oraz w telewizjach regionalnych. Kilka miesięcy przed rozpoczęciem oficjalnej kampanii z udziałem spotu , został ogłoszony przez Inkubator Przedsiębiorczości w Jaśle konkurs na najlepszy biznesplan dla młodych przedsiębiorców. Komunikację w formie spotu graficznego również przygotowała firma Trznadel Media.

 


Scenariusz, reżyseria:
 Jakub Kowalczyk

Zdjęcia, montaż: Piotr Trznadel
Lektor: Adam Głaczyński
Produkcja:
 Trznadel Media