Przygotowanie pakietu materiałów dla projektu edukacyjnego „Młodzież i Przedsiębiorczość”.

Przygotowanie pakietu materiałów dla projektu edukacyjnego „Młodzież i Przedsiębiorczość”.

„Młodzież i Przedsiębiorczość”, to wysoko oceniany przez nauczycieli i uczniów projekt edukacyjny adresowany do uczniów szkół podstawowych. Wyróżnia go bogata tematyka zajęć, konkursy, wyjazdy do najważniejszych instytucji finansowych w Polsce. Finałem zajęć są debaty oksfordzkie z udziałem reprezentantów wszystkich szkół.

 

Projekt realizowany jest przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej oraz Urzędem Miasta w Jaśle.

DVD

 

Broszura

 

Zadaniem firmy Trznadel Media było nagranie debat oksfordzkich oraz przygotowanie materiałów pokonkursowych w tym dyplomów, broszur i płyt z materiałami filmowymi. Dodatkowo wykonaliśmy dla klienta relację z tegorocznej edycji debat oksfordzkich do komunikacji w mediach społecznościowych.

debaty oksfordzkie

Za nami prawdziwie oksfordzki maraton: cztery debaty, cztery szkoły i dużo zabawy. 🙂 Młodzi jaślanie toczyli dyskusje, polemizowali, kruszyli kopie i dialogowali podczas debat oksfordzkich zorganizowanych w ramach projektu „Młodzież i przedsiębiorczość”. 🙂

Projekt „Młodzież i Przedsiębiorczość” realizowany jest przez Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców we współpracy z Narodowy Bank Polski w ramach programu edukacji ekonomicznej oraz Urząd Miasta w Jaśle.

Opublikowany przez Trznadel Media Środa, 22 maja 2019