Spot reklamowy zrealizowany dla Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła.

Spot reklamowy zrealizowany dla Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła.

Spot reklamowy( o długości 60 sekund) dla Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła w Uhercach Mineralnych.

Magdalena i Janusz Demkowicz

WYZWANIE

Naszym wyzwaniem było pokazanie magicznego klimatu Bieszczadzkiej Szkoły Rzemiosła. Jest to miejsce gdzie przeniesiesz się w czasie do początków ubiegłego wieku, kiedy w szkole uczono kaligrafii, naczynia były wyrabiane z gliny przez garncarzy, a lokalny przysmak – proziaki wypiekano w piecach opalanych drewnem.

STRATEGIA

Postanowiliśmy stworzyć 60 sekundowy spot reklamowy z udziałem dzieci i dorosłych, którzy próbują swoich sił w danym rzemiośle.

pracownie tematyczne

REALIZACJA

Narratorem spotu jest postać dziadka, bohatera wizualizacji, prezentowanej gościom na początek wizyty w szkole. Opowiada on o dawnych zawodach. Równocześnie widzimy statystów uczących się kaligrafii, garncarstwa czy przygotowania prozaików. Nie zabrakło również akcentów interaktywnych. Podkład muzyczny wraz z udźwiękowieniem przenosi widza w magiczny świat dawnego rzemiosła.

zajęcia z kaligrafii

DOTARCIE

Spot jest wykorzystywany do komunikacji internetowej z potencjalnymi klientami. Został udostępniony na portalach społecznościowych pensjonatów, hoteli, restauracji oraz biur turystycznych.

 

Scenariusz, reżyseria: Jakub Kowalczyk
Zdjęcia, montaż: Piotr Trznadel
Udźwiękowienie: Paweł Ginalski
Produkcja: Trznadel Media