Spot reklamowy zrealizowany dla Zespołu Szkół w Trzcinicy

Spot reklamowy zrealizowany dla Zespołu Szkół w Trzcinicy

Spot reklamowy (o długości 95 sekund) prezentujący kierunki nauczania Zespołu Szkół w Trzcinicy.

WYZWANIE:
Naszym wyzwaniem było zainteresowanie uczniów ostatnich klas szkół podstawowych i gimnazjalnych ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Trzcinicy.

CEL KAMPANII:
Podejmując decyzję o wyborze szkoły średniej młodzi ludzie na ogół kierują się różnymi opiniami, w tym: kolegów, przyjaciół, nauczycieli, rodziców. Często jednak zapominają o sobie, przesuwając na drugi plan swoje marzenia, zainteresowania i pasje. Spot ma obudzić młodych ludzi do tego aby zaczęli sami decydować o swojej  przyszłości i wybrali szkołę, która to doceni. Dostrzeże ich talent, pomoże go rozwijać, nauczy zawodu i pozwoli im sprawdzać swoje umiejętności.

 

REALIZACJA:
Spot został zbudowany z krótkich scen pokazujących uczniów podczas różnych aktywności: treningu sportowego, ćwiczeń wojskowych, podczas zajęć praktycznych. Zdjęcia filmowe zostały zrealizowane na terenie szkoły oraz w firmach z terenu Podkarpacia, w których na co dzień uczniowie odbywają praktyki zawodowe. Ważną rolę w spocie odgrywa narracja lektora. Komunikat jest skierowany bezpośrednio do odbiory. Narracja jest wsparta muzyką oraz pojawiającymi się napisami kierunków kształcenia.

DOTARCIE:
Spot jest częścią kampanii promocyjnej szkoły, został wyemitowany w sieci telewizji kablowych  w województwach: podkarpackim, małopolskim, świętokrzyskim. Film został umieszczony na stronie internetowej oraz na oficjalnym profilu facebookowym szkoły.

 

 

Scenariusz, reżyseria: Jakub Kowalczyk
Zdjęcia, montaż, grafika: Piotr Trznadel
Zdjęcia z drona: Piotr Sekuła
Produkcja: Trznadel Media